Wystawa edukacyjna "Jestem człowiekiem"

Wystawa edukacyjna "Jestem człowiekiem"

Innowacyjny sposób przedstawienia rozwoju prenatalnego człowieka. Wystawa stworzona przez młodych ludzi i dla młodych ludzi. W sposób zabawny i symboliczny na kolejnych planszach odkrywa tajemnice rozwoju człowieka, aż do momentu przyjścia na świat. Czternaście atrakcyjnych graficznie arkuszy, które można zaprezentować w wybranym przez siebie miejscu.

Dotychczas rozdaliśmy ich już ponad 800 sztuk. Znajdują się w wielu szkołach, domach kultury, parafiach. Jeśli i Ty chcesz zorganizować wystawę w swoim środowisku, skontaktuj się z nami. Kliknij TUTAJ i dowiedz się, jak możesz stać się właścicielem wystawy.