Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Niestety musimy kolejny raz prosić o pomoc

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Musimy, bo nie możemy zostawić brzemiennej kobiety samej sobie. Sytuacja jest taka…

Ona ma 20 lat i jest w 3 miesiącu ciąży. Po kontakcie z Fundacja Małych Stopek, zrezygnowała z zamiaru aborcji. Ojciec dziecka zostawił ją. Rodzina jej się wyparła. Do jutra może zamieszkać u koleżanki. Zawieziemy ją do domu samotnej matki, który z opieki społecznej ściągnie 500 zł na miesiąc… tylko. Resztę pokryjemy my tzn. Fundacja Małych Stópek, o ile pieniądze otrzymamy od Was. Oczywiście po porodzie damy mega wyprawkę (1500 pieluch, ubranka, artykuły higieniczne, wózek). Bardzo prosimy o pomoc. Z pozostałymi przypadkami radzimy sobie, ale ten jest już poza naszymi możliwościami.

Proszę o wpłatę osoby, które jeszcze nam nie pomagały …chociaż kilkanaście złotych. Bardzo proszę o info sms na mój telefon 608752142 o wpłacie.Wtedy bardzo szybko wiem czy mogę podejmować kolejne sprawy …no i mogę osobiście smsem podziękować.

W imieniu ekipy Fundacji Małych Stópek

ks. Tomasz Kancelarczyk

Podaję namiary na konto.

Fundacja Małych Stópek

pl. Matki Teresy z Kalkuty 5

71-622 Szczecin

nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
bardzo proszę aby w tytule przelewu wpisywać tylko : DAROWIZNA

SWIFT (BIC): GOPZPLPW / IBAN:
PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Jeżeli uzbieramy fundusze dla Anety to ratujemy następne dzieciątko i znowu szukamy pomocników.

W TEJ CHWILI DOSTAŁEM INFO… W OKNIE ŻYCIA, KTÓRE JEST W BUDYNKU, GDZIE TERAZ PRZEBYWAM… ZOSTAWIONO DZIECIĄTKO.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa