Dzień Świętości Życia

Drogi Obrońco Życia! Już 4 kwietnia będziemy świętować Dzień Świętości Życia. To najlepszy czas, szczególnie w Roku Miłosierdzia, aby rozpocząć modlitwę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. To 9-miesięczne zobowiązanie jest wołaniem do Boga, by uratował nienarodzone dziecko. Dzień Świętości Życia to dla nas, Obrońców Życia, szczególne święto.

Do Dnia Świętości Życia przygotowywaliśmy się aż 3 miesiące. Kilkadziesiąt tysięcy wizytówek z tekstem przyrzeczenia i ulotek promujących to dzieło, wysłaliśmy do 10 000 parafii. W przygotowanie adresów parafii było zaangażowanych 20 wolontariuszy, dzięki którym udało się nam zaadresować, spakować i przesłać paczki z materiałami do kapłanów w całej Polsce. Jeśli Ty również pragniesz włączyć się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, poproś swojego Księdza Proboszcza o bezpłatne materiały przygotowane przez Fundację Małych Stópek, lub zwróć się bezpośrednio do nas na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl i zamów dowolną liczbę materiałów promujących Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.
W tym roku, aby w szczególny sposób zachęcić przede wszystkim osoby młode do podjęcia się modlitewnego zobowiązania Duchowej Adopcji, stworzyliśmy aplikację Adoptuj Życie – mobilnego asystenta Duchowej Adopcji, który edukuje, wspiera, pomaga wytrwać w modlitwie oraz kształtuje wrażliwość obrońcy życia. Premiera aplikacji 4 kwietnia 2016 r. w Dniu Świętości Życia. W celu promocji aplikacji wśród młodych osób, przygotowaliśmy ulotki w atrakcyjnej graficznie formie telefonu komórkowego. Ulotki w dowolnej liczbie, można zamawiać pod adresem zamowienia@fundacjamalychstopek.pl.

W odpowiedzi na słowa biskupów zgromadzonych na Konferencji Episkopatu Polski w sposób szczególny zachęcam do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w dniu liturgicznych obchodów Uroczystości Zwiastowania Pańskiego przypadających w tym roku na 4 kwietnia. Przystępujmy do tego pięknego dzieła prosząc, aby każde nowe życie przyjmowane było z miłością i odpowiedzialnością. Mieszkańców Szczecina i okolic, którzy nie mają możliwości podjęcia Duchowej Adopcji w swojej parafii, zapraszam do włączenia się w centralne obchody Dnia Świętości Życia 4 kwietnia o godz. 20 podczas Mszy Świętej w kościele Ojców Pallotynów p.w. św. Jana Ewangelisty w Szczecinie, gdzie będzie możliwość złożenia przyrzeczenia Duchowej Adopcji w uroczystej formie.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Zamknij menu

Podobało się? Podziel się z innymi:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote