Piosenka o Nienarodzonym!

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Piosenka o Nienarodzonym!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Pewna grupa zapaleńców postanowiła zorganizować się i nagrać piosenkę pro life. Utwór opowiada o uczuciach nienarodzonego dziecka które znajduje się w łonie matki i zostaje zabite. Tematyka piosenki jest trudna, ale jak inaczej śpiewać o tych masakrach które odbywają się w klinikach aborcyjnych? 

 

Piosenka o Nienarodzonym!

https://www.youtube.com/watch?v=EJanOVm_0xQ&index=1&list=PLolzY7tCa6AcJg3syopdcEXXG_9NbD9Se


Autorem utworu jest Ryszard Staruch nauczyciel muzyki w Ornecie.
Jego Bratanek Jan Staruch zachwycił się tym tekstem i zrobili wspólnie aranżację.
Potem wykonawcy Jagoda- siostra Janka zgodziła się zaśpiewać,
następnie dołączyli Alicja i Ryszard (junior).
Z czasem znaleźli się chętni koledzy i koleżanki ze szkoły muzycznej w Olsztynie.
Pomysł na wideo miał Wojtek Czerniewicz. Chłopiec który występuje
w teledysku nazywa się Julianek.
Ciekawostką jest to że Wojtek (pomysłodawca wideo) właśnie został ojcem,
a dzieciątko które się narodziło, w czasie nagrania jeszcze było w brzuszku mamy.
Dołącz do grona pro life:
SUBSKRYBUJhttp://bit.ly/1S5DYJu

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa