Rowerek dla bliźniaków pilnie poszukiwany!

Rowerek dla bliźniaków pilnie poszukiwany!

Może niektórzy z Was pamiętają, jak ponad dwa lata temu, tak na szybko, poszukiwaliśmy wózka dla dwojaczków. Te dwojaczki teraz mają blisko dwa lata i już same chcą podróżować. Stąd też i nasze poszukiwania.

Być może ktoś z Was takim sprzętem dysponuje i zgodzi się go przekazać. A może ktoś będzie chciał ufundować takę ,,brykę”.

Osoby zainteresowane wsparciem proszę o kontakt na Facebook’u, a najlepiej tel. do mnie 608 752 142.

ks. Tomasz Kancelarczyk
wraz z zespołem Fundacji Małych Stópek