Mary Wagner miała wypadek

Mary Wagner miała wypadek

Mary Wagner uległa wypadkowi samochodowemu w okolicach Zakopanego. Lekarze założyli jej kołnierz ortopedyczny – o sprawie informuje portal NaszDziennik.pl Mariusz Dzierżawski, prezes Fundacji PRO – Prawo do Życia.

W środę, 10 sierpnia 2016 r., w okolicach Zakopanego w samochód, którym podróżowała Mary Wagner uderzył jadący z naprzeciwka pojazd.

– W samochodzie zadziałały poduszki powietrzne, które zamortyzowały wstrząs – stwierdza Mariusz Dzierżawski. Chwilę potem uczestnicy kolizji udali się na pogotowie w celu przeprowadzenia niezbędnych badań.

– Wyniki badań są optymistyczne. Wygląda na to, że poza doznanym szokiem nikomu nic się nie stało. Lekarze, jedynie na wszelki wypadek, zalecili Mary kołnierz ortopedyczny –  powiedział Dzierżawski.

W samochodzie razem z Mary jechał także Jacek Kotula, prezes rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia. On również czuje się już dobrze.

Fundacja PRO – Prawo do Życia bardzo prosi o modlitwę w intencji Mary i osób jej towarzyszących, oraz o jej bezpieczny i szczęśliwy pobyt w naszym kraju. – Modlitwa jest teraz szczególnie potrzebna – podkreśla prezes Fundacji.

Wypadek nie miał wpływu na zmianę planów spotkań Mary w Polsce. Jeszcze dziś Kanadyjka wygłosi swoje świadectwo we Wrocławiu (kościół pw. Macierzyństwa NMP, ul. Pilczycka 139, godz. 18.00) i jutro – w piątek, 12 sierpnia, w Siemysłowie (kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, godz. 17.00).

Źródło: Nasz Dziennik