Mary Wagner miała wypadek

Mary Wagner uległa wypadkowi samochodowemu w okolicach Zakopanego. Lekarze założyli jej kołnierz ortopedyczny – o sprawie informuje portal NaszDziennik.pl Mariusz Dzierżawski, prezes Fundacji PRO – Prawo do Życia.

W środę, 10 sierpnia 2016 r., w okolicach Zakopanego w samochód, którym podróżowała Mary Wagner uderzył jadący z naprzeciwka pojazd.

– W samochodzie zadziałały poduszki powietrzne, które zamortyzowały wstrząs – stwierdza Mariusz Dzierżawski. Chwilę potem uczestnicy kolizji udali się na pogotowie w celu przeprowadzenia niezbędnych badań.

– Wyniki badań są optymistyczne. Wygląda na to, że poza doznanym szokiem nikomu nic się nie stało. Lekarze, jedynie na wszelki wypadek, zalecili Mary kołnierz ortopedyczny –  powiedział Dzierżawski.

W samochodzie razem z Mary jechał także Jacek Kotula, prezes rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia. On również czuje się już dobrze.

Fundacja PRO – Prawo do Życia bardzo prosi o modlitwę w intencji Mary i osób jej towarzyszących, oraz o jej bezpieczny i szczęśliwy pobyt w naszym kraju. – Modlitwa jest teraz szczególnie potrzebna – podkreśla prezes Fundacji.

Wypadek nie miał wpływu na zmianę planów spotkań Mary w Polsce. Jeszcze dziś Kanadyjka wygłosi swoje świadectwo we Wrocławiu (kościół pw. Macierzyństwa NMP, ul. Pilczycka 139, godz. 18.00) i jutro – w piątek, 12 sierpnia, w Siemysłowie (kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, godz. 17.00).

Źródło: Nasz Dziennik

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości