Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Donald Trump PRZECIW aborcji – Hillary Clinton ZA aborcją aż do porodu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W swojej ostatniej debacie w Las Vegas kandydaci na prezydenta USA odpowiedzieli na bardzo ważne dla nas obrońców życia pytanie, czy są za aborcją i w jakim wymiarze.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mScEvtqhVuU&feature=youtu.be Donald Trump sprzeciwił się zabijaniu dzieci w łonie matki i jak prezydent
wprowadzi system karny dla kobiet które dokonują aborcji.
Natomiast Hillary Clinton opowiedziała się za wprowadzeniem całkowitego
pozwolenia na aborcję aż do momentu porodu, czyli nawet jeśli dziecko byłoby
w dziewiątym miesiącu tuż przed porodem to jeszcze można je zabić gdyż
nie liczy się życie tego dziecka lecz to czego w tym momencie chce matka,
przy okazji następuję tu dyskryminacja mężczyzn którzy nie mają nic do gadania.Ciekawostką jest też to że Hillary Clinton otrzymała
30 mln dolarów od Planned Parenthood organizacji która jest przodująca w
dokonywaniu aborcji na całym świecie.
Dodatkowo Clinton zapowiedziała również, że nominuje do Sądu Najwyższego
sędziów, którzy „bronić będą praw kobiet oraz środowisk gejowskich”.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa