Zbiórka na "Zagraj w Jasia" zakończona!

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zbiórka na "Zagraj w Jasia" zakończona!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za włączenie się w przeprowadzoną przez nas zbiórkę funduszy na „Zagraj w Jasia”.

Ostatnie dwa miesiące były dla nas czasem intensywnej pracy, jaką włożyliśmy w przygotowanie gry, która w odpowiedni sposób mogłaby zainteresować najmłodszych życiem człowieka przed narodzinami. Owocem zaangażowania w projekt fundacyjnych pracowników i wolontariuszy było stworzenie innowacyjnej formy edukacji o życiu nienarodzonych przeznaczonej dla dzieci w wieku szkolnym. Po raz pierwszy wykorzystaliśmy specjalną platformę internetową, którą nazwaliśmy zagrajwjasia.pl – pozwoliła nam ona zebrać środki na promocję gry.

Oczywiście wraz z końcem zbiórki nie zakończyliśmy rozpowszechniania „Zagraj w Jasia”, wciąż można ją otrzymać. Wystarczy tylko napisać do nas wiadomość na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl, podając swoje dane do korespondencji.

Jesteśmy pewni, że gdyby nie Wasza pomoc, to nie osiągnęlibyśmy wspólnie tego sukcesu.

Dziękujemy!

Ks. Tomasz Kancelarczyk wraz z pracownikami

i wolontariuszami Fundacji Małych Stópek.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa