Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

„Paczuszka dla Maluszka” – pomagaj razem z nami!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Już po raz trzeci Fundacja Małych Stópek zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w świątecznej akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Po sukcesie poprzednich edycji akcji, znów pragniemy razem z Wami pomóc kolejnym dzieciom i ich rodzinom.

W zbliżającym się wielkimi krokami przedświątecznym szale, czasem zapominamy, że wystarczy naprawdę niewiele, aby wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Poszukujemy oryginalnych prezentów, przeczesując sklepowe półki, a dla niektórych ludzi największym prezentem może być otwartość naszego serca. Dlatego jeśli tylko chcesz weź udział w akcji „Paczuszka dla Maluszka”, opowiedz o niej swojej rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom i razem podarujmy dzieciom oraz ich mamom spokojne święta.

W akcję można włączyć się na trzy bardzo proste sposoby:

Po pierwsze: przygotowując paczkę za ok. 100 zł, którą w Twoim imieniu ofiarujemy wybranemu maleństwu i jego mamie.

Po drugie: dostarczając nam niespakowane artykuły dla niemowląt, z których nasz fundacyjny zespół samodzielnie przygotuje świąteczny prezent.

Po trzecie: przesyłając na konto Fundacji 100 zł łub wielokrotność tej kwoty (tytułem DAROWIZNA), a my dzięki temu sporządzimy paczkę dla maluszka.

nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Pamiętaj, że każde uczynione przez nas dobro wraca ze zdwojoną siłą! Dlatego nie zapomnijmy, w czasie bożonarodzeniowych przygotowań o tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących!

Czego najbardziej potrzeba maluchom?

Chętnie przyjmujemy pieluszki jednorazowe, nawilżane chusteczki, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, ale również artykuły dla Mam. Z przekazanych rzeczy przygotujemy świąteczne paczuszki, które na święta dostarczymy potrzebującym dzieciom, znajdującym się pod opieką Fundacji Małych Stópek.

Dokąd wysyłać paczki?

Paczki* przyjmujemy drogą pocztową lub osobiście od poniedziałku do piątku między godziną 8.00, a 16.00 pod adresem:

ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin.

Akcja rusza już dziś i potrwa aż do 22 grudnia.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami pod numerem 791 138 902

lub napisz na kontakt@fundacjamalychstopek.pl

*Będzie nam bardzo miło jeśli dostaniemy możliwość podziękowania w imieniu naszych podopiecznych za przekazane dary, dlatego prosimy o podpisanie każdej paczki imieniem, nazwiskiem oraz adresem zamieszkania 🙂

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa