"Nie chciałam tego dziecka" – historia Beaty

Beata gdy tylko zorientowała się, że jest w ciąży powiedziała o tym swojemu chłopakowi. Pierwsze słowa jakie od niego usłyszała brzmiały: “Nie ma takiej opcji abyś urodziła tego bachora”. Ona również go nie chciała, ale sposób w jaki została potraktowana przez ukochaną osobę przyczyniły się do ich rozstania.

Myślę, że ten mężczyzna niezbyt się tym przejął, mógł się poczuć zwolniony z odpowiedzialności za Beatę i ich poczęte dziecko. Nie są już razem, więc według niego to nie jego sprawa, my dobrze wiemy, że tak nie jest.
W tej sprawie prawdziwie pomogła koleżanka, która skontaktowała Beatę z Fundacją Małych Stópek. Doprowadziło to do mojej pierwszej trudnej rozmowy i kilku kolejnych, podczas których ciągle była na “nie”…jednakże nie zrażało mnie to, bo cały czas czułem że wciąż jest szansa na uratowanie życia. Tej szansy trzymałem się do końca, obiecując Beacie szeroko rozumianą pomoc materialną, a więc lokum gdyż rodzina również jest na nie, wyżywienie, lekarza oraz wsparcie przy opiece nad dzieckiem – przynajmniej na dwa lata.
Ktoś zapyta: a co dalej? Liczę, że dalej będzie dobrze i wiem z doświadczenia, że w takiej sytuacji gdy dziecko juz się pojawia podejście rodziny ojca dziecka często się zmienia, zaczynają kochać to dziecko biorąc za nie odpowiedzialność.
W tej sprawie proszę o waszą mocną pomoc finansową lub materialną, w szczególności chemię kosmetyczną.
Dla osób mogących pomóc finansowo podaję subkonto z prośbą aby wraz z przelewem wysłały do mnie sms na mój telefon 608752142 z info o przesłanej kwocie. To tak dla informacji i możliwości podziękowania, o co proszę.
ks. Tomasz Kancelarczyk tel. 608752142
prezes Fundacji Małych Stópek
Fundacja Małych Stópek
91 2030 0045 1110 0000 0430 3230
w tytule wpisać DAROWIZNA
adres do wysyłki ubranek i artykułów kosmetycznych
Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70 – 203 Szczecin
ps. w razie potrzeby szerszej informacji proszę dzwonić, a tak poza tym, to dołącz do obrońców życia na Fb
Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości