馃挐Paczuszka dla Maluszka馃挐

Ju偶 po raz trzeci Fundacja Ma艂ych St贸pek zaprasza wszystkich do wzi臋cia udzia艂u w聽艣wi膮tecznej akcji “Paczuszka dla Maluszka”. Po sukcesie poprzednich edycji akcji, zn贸w pragniemy razem z Wami pom贸c kolejnym dzieciom i ich rodzinom.

Do艂膮cz do grona pro life:
SUBSKRYBUJhttp://bit.ly/1S5DYJu

W zbli偶aj膮cym si臋 wielkimi krokami przed艣wi膮tecznym szale, czasem zapominamy, 偶e wystarczy naprawd臋 niewiele, aby wywo艂a膰 u艣miech na twarzy drugiego cz艂owieka. Poszukujemy oryginalnych prezent贸w, przeczesuj膮c sklepowe p贸艂ki, a dla niekt贸rych ludzi najwi臋kszym prezentem mo偶e by膰 otwarto艣膰 naszego serca. Dlatego je艣li tylko chcesz we藕 udzia艂 w akcji “Paczuszka dla Maluszka”, opowiedz o niej swojej rodzinie, przyjacio艂om, wsp贸艂pracownikom i聽razem podarujmy dzieciom oraz ich mamom spokojne 艣wi臋ta.

W akcj臋 mo偶na w艂膮czy膰 si臋 na trzy bardzo proste sposoby:

Po pierwsze: przygotowuj膮c paczk臋 za ok. 100 z艂, kt贸r膮 w Twoim imieniu ofiarujemy wybranemu male艅stwu i jego mamie.

Po drugie: dostarczaj膮c nam niespakowane artyku艂y dla niemowl膮t, z kt贸rych nasz fundacyjny zesp贸艂 samodzielnie przygotuje 艣wi膮teczny prezent.

Po trzecie: przesy艂aj膮c na konto Fundacji 100 z艂 艂ub wielokrotno艣膰 tej kwoty (tytu艂em DAROWIZNA), a my dzi臋ki temu sporz膮dzimy paczk臋 dla maluszka.

nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Pami臋taj, 偶e ka偶de uczynione przez nas dobro wraca ze zdwojon膮 si艂膮! Dlatego nie zapomnijmy, w聽czasie bo偶onarodzeniowych przygotowa艅 o tych najmniejszych i najbardziej potrzebuj膮cych!

Czego najbardziej potrzeba maluchom?

Ch臋tnie przyjmujemy pieluszki jednorazowe, nawil偶ane chusteczki, kosmetyki do piel臋gnacji niemowl膮t, ale r贸wnie偶 artyku艂y dla Mam. Z przekazanych rzeczy przygotujemy 艣wi膮teczne paczuszki, kt贸re na 艣wi臋ta dostarczymy potrzebuj膮cym dzieciom, znajduj膮cym si臋 pod opiek膮 Fundacji Ma艂ych St贸pek.

Dok膮d wysy艂a膰 paczki?

Paczki* przyjmujemy drog膮 pocztow膮 lub osobi艣cie od poniedzia艂ku do pi膮tku mi臋dzy godzin膮 8.00, a聽16.00 pod adresem:

ul. 艢wi臋tego Ducha 9

70-205 Szczecin.

Akcja rusza ju偶 dzi艣 i potrwa a偶 do 22 grudnia.

Masz pytania?

Skontaktuj si臋 z nami pod numerem 791 138 902

lub napisz na kontakt@fundacjamalychstopek.pl

*B臋dzie nam bardzo mi艂o je艣li dostaniemy mo偶liwo艣膰 podzi臋kowania w imieniu naszych podopiecznych za przekazane dary, dlatego prosimy o podpisanie ka偶dej paczki imieniem, nazwiskiem oraz adresem zamieszkania 馃檪

Zamknij menu

Podoba艂o si臋? Podziel si臋 z innymi:

Zapisz si臋 na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupe艂nij poni偶szy formularz i do艂膮cz do naszego newslettera w zamian wy艣lemy Ci bez 偶adnych Twoich koszt贸w mi臋dzynarodowy symbol obro艅c贸w 偶ycia, st贸pki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zgodnie z art. 13 og贸lnego rozporz膮dzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuj臋, i偶:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Ma艂ych St贸pek, z siedzib膮 w Szczecinie, przy ul. 艢wi臋tego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane b臋d膮 w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a og贸lnego rozporz膮dzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych b臋d膮 wy艂膮cznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepis贸w prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu 偶膮dania usuni臋cia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do 偶膮dania od administratora dost臋pu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usuni臋cia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofni臋cia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poni偶ej wpisz kwot臋 jak膮 chcesz podarowa膰
Fundacji Ma艂ych St贸pek

Podaj kwote