Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Świąteczna Msza Święta i spotkanie Obrońców Życia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W najbliższą niedzielę będziemy świętować Boże Narodzenie. Zapraszamy Obrońców Życia do wspólnego uczestnictwa w naszej comiesięcznej Mszy świętej, jednak w tym miesiącu w tak niezwykłym dniu roku.

Pragniemy również zaprosić wszystkich członków BMS (Bractwa Małych Stópek) na świąteczne spotkanie w Boże Narodzenie, na którym to podzielimy się opłatkiem, pośpiewamy kolędy, porozmawiamy i spędzimy miło czas.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to wyjątkowy dzień i wiele osób chce go spędzić z rodziną. Dlatego też zachęcamy do zabrania rodziny ze sobą. Będzie to znakomita okazja, aby zobaczyć, gdzie się udzielacie i jak wygląda siedziba Fundacji Małych Stópek. A nam będzie niezwykle miło poznać Wasze rodziny.
Zapraszamy także wszystkich których już długo nie widzieliśmy, dobrze będzie Was zobaczyć i chwilę porozmawiać 🙂
19:30 Próba Muzycznych
20:00 Msza Św. dla Życia
(Kościół Ojców Pallotynów, ul. Świętego Ducha 9)
21:00 Apel Jasnogórski
21:10 Rozpoczęcie spotkania świątecznego
Zapraszamy!
Ks. Tomasz Kancelarczyk
wraz z pracownikami Fundacji Małych Stópek.

► ✔

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa