Bożonarodzeniowe życzenia!

Bożonarodzeniowe życzenia!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia z Fundacji Małych Stópek ślemy życzenia.

Dołącz do grona pro life:
SUBSKRYBUJhttp://bit.ly/1S5DYJu
Pogody ducha oraz dziecięcej ufności, Bożego pokoju w sercu, dużo wiary, nadziei która rozświetla każdy dzień i noc, miłości w sercu żebyście dzielili się nią z innymi, radości w sobie, uśmiechu na każdy dzień, odwagi która góry przenosi, wyrozumiałości dla siebie nawzajem, rodzinnej atmosfery oraz dużo Błogosławieństwa Bożego od Narodzonego Jezusa i każdego dzieciątka któremu pomożemy się narodzić.
Życzy, Ks. Tomasz Kancelarczyk oraz Zespół Fundacji Małych Stópek.