Pierwsza w tym roku Msza dla Życia już jutro (25.01)

Zacznij ten rok z nami! W najbliższą środę 25 stycznia spotykamy się na comiesięcznej Mszy Świętej, aby wspólnie modlić się w intencji obrony ludzkiego życia. Po Mszy Świętej zapraszamy na herbatę do siedziby Fundacji.

Msza Święta Obrońców Życia sprawowana jest każdego 25 dnia miesiąca, jako wspomnienie Uroczystości Zwiastowania Pańskiego przypadającej na 25 marca. Dzień ten ogłoszony został w Kościele Katolickim w Polsce Narodowym Dniem Świętości Życia, aby przypominać o fundamentalnej wartości życia człowieka. Dziękując Bogu za Jego Wcielenie prosimy o łaskę narodzenia dla poczętych już istnień ludzkich, których życie pod sercem mam, jest zagrożone. Ta wspólna Msza Święta jest podstawą do zdobywania sił u niewyczerpanego źródła.

Przed Mszą wystawiony jest koszyczek w którym można zostawiać swoje prośby i intencje. Zostaną one ofiarowane podczas Mszy oraz przekazane do Modlitewnego Okna Życia.

Podczas Mszy Świętej Obrońców Życia istnieje możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
Natomiast po strawie duchowej zapraszamy na wspólne wyjście, by się wzajemnie poznać, umocnić w postawie obrony życia i zachęcać do podejmowania dalszych działań.
Nowy rok Fundacja Małych Stópek postanowiła rozpocząć z ambitną akcją zebrania funduszy na remont Domu Samotnej Matki w Poczerninie (więcej TU)
Kiedy?
piątek, 25 listopada, godz. 20.00
Gdzie?
Kościół Ojców Pallotynów p. w. św. Jana Ewangelisty
ul. Ducha Świętego 9 w Szczecinie
Jeśli chcesz upiększyć swoim głosem naszą wspólną liturgię to zapraszamy do tworzącej się grupy muzycznej obrońców życia.
Napisz do naszego muzycznego pracownika Ani Piotrowskiej ania@fundacjamalychstopek.pl lub zadzwoń 791 138 902