Kolejne osoby dołączyły do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Kolejne osoby dołączyły do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

25 marca z okazji Dnia Świętości Życia w katedrze pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła w Szczecinie miała miejsce uroczysta Msza Święta dla Życia. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia dołączyli do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i podjęli wyzwanie 9-miesięcznej modlitwy w intencji jednego nienarodzonego malucha.
Nasi wolontariusze rozdali tego dnia blisko 600 formularzy Duchowej Adopcji co oznacza, że blisko 600 nienarodzonych dzieci trafiło pod opiekę duchowych rodziców. 

Tych, którzy tak mocno krytykują dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego pragniemy poinformować, że oprócz modlitwy nasi drodzy sympatycy angażują się również w materialną pomoc narodzonym podopiecznym Fundacji Małych Stópek. Dzięki ich wsparciu udało nam się zmodernizować kotłownię w Domu Samotnej Matki w Poczerninie.
Bo każde życie jest ważne, zarówno to poczęte jak i narodzone ;)
Zespół FMS
foto: kuria.pl
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa