Marsz dla Życia – ostatnia prosta!

Już niecały tydzień pozostał nam do kolejnego największego w Polsce szczecińskiego Marszu dla Życia! Miesiące przygotowań, spotkań z wolontariuszami, wieczornych prac nad szykowaniem banerów, napisów i flag. Już w niedzielę 21 maja o godzinie 15:00 na Jasnych Błoniach będziesz mógł zobaczyć efekty tej ciężkiej pracy.

.

Ale to jeszcze nie koniec! Jeśli chciałbyś dołączyć do ekipy organizacyjnej i pomóc w dopięciu Marszu na ostatni guzik to zapraszamy Cię na spotkania, które odbędą się w najbliższych dniach w siedzibie Fundacji Małych Stópek (ul. Świętego Ducha 9, Szczecin):

.

  • piątek (19.05) godzina 19:00 WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!  Ostatnie organizacyjne spotkanie przed marszowe, jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w których możesz nam pomóc, zapraszamy!
  • piątek (19.05) godzina 20:00 Jeśli chcesz żeby tegoroczny Marsz dla Życia przeszedł bezpiecznie i bez zakłóceń to zapraszamy Cię na na spotkanie służby porządkowej Marszu.
  • sobota (20.05) godzina 19:00 Jeśli chcesz użyczyć swojego głosu lub instrumentu na Marszu to zapraszamy na próbę animatorów i muzycznych (gitarzyści bardzo mile widziani 🙂 )

.

Jest jeszcze czas, więc wykorzystajmy go na docieranie z informacją o Marszu dla Życia wszędzie tam gdzie jesteśmy 😉

“…bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia.”

 

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości