Już wkrótce nowa wystawa!

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Już wkrótce nowa wystawa!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

W ostatnim tygodniu część naszej Fundacyjnej ekipy  wybrała się w niezwykłą podróż po Polsce.  Oprócz rodzimego Szczecina odwiedziliśmy Łysogórki, Broniszewice, okolice Wrocławia, Kraków oraz Konin. Wszystko po to, aby dotrzeć do niepowtarzalnych ludzi, którzy będą bohaterami naszej najnowszej wystawy pt. „Kocham Cię Życie”, nad którą prace po powrocie do Szczecina ruszyły pełną parą.
Nie będziemy za wiele zdradzać, ale mamy plan aby na jesień wydrukować chociaż 1000 takich wystaw. Czy to się uda? Z Waszą pomocą na pewno, dlatego jeśli tylko zechcecie nas wesprzeć to możecie wpłacać darowizny na ten cel na konto Fundacji Małych Stópek:
 
 
przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
przelewy zagraniczne: 
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
 
A na zdjęciu Paulinka z rodziną. Podczas spotkania z pracownikami FMS mama Pauliny Małgosia opowiedziała o swojej walce o życie córki i przyznała, że dziewczynka jest osobą, która jak nikt potrafi się cieszyć  nawet z najmniejszych rzeczy.
 
preview-lightbox-fot_Adrian_Perec

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa