Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Wesprzyj wydanie bajki „Kornelka i jej mały przyjaciel”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

„Kornelka i jej mały przyjaciel” to najnowszy projekt edukacyjny Fundacji Małych Stópek. Po raz kolejny postanowiliśmy dotrzeć z przesłaniem o wartości życia do dzieci w wieku przedszkolnym. Maluchy uwielbiają bajki, dlatego pod okiem specjalistów postanowiliśmy opracować własną – interesującą i przystępną dla najmłodszych odbiorców. Bogato zilustrowana historia o małej Kornelce to rodzinna, pełna miłości i ciepła bajka z przesłaniem dostosowana w swej formie do maluchów.
 
https://www.youtube.com/watch?v=NetzT99n_3o&index=1&list=PLolzY7tCa6AcpVmViEyO-GHTcH3SUU86a
 
Historia Kornelki jest już gotowa, pomóż nam ją wydrukować!
Na 25 września planujemy wydruk 1000 egzemplarzy książeczki, jednak aby to się udało potrzebujemy Twojej pomocy.
Rodzicu wspomóż wydanie naszej bajki i poznaj swojego malucha z Kornelką, poczytaj mu o życiu!
Zbiórka funduszy trwa od 22 sierpnia do 4 września!
Szczegóły znajdziesz TUTAJ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa