Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Poczytaj dziecku o życiu, czyli Kornelka już gotowa!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jakiś czas temu prosiliśmy naszych Darczyńców o wsparcie przy zbiórce funduszy na wydanie naszej pierwszej bajeczki pro-life i…udało się! 🎉🎉🎉 „Kornelka i jej mały przyjaciel” czyli historia uroczej dziewczynki, 💖 odkrywającej piękno życia jest już gotowa do przekazania dla przedszkoli i wszystkich fundacyjnych darczyńców. Dlatego jeśli jesteś rodzicem przedszkolaka, 👨‍👩‍👦 ciekawego świata, który wciąż jeszcze odkrywa prawdę o wartości ludzkiego życia to koniecznie podaruj mu naszą bajeczkę. 📔
Bogato zilustrowana i przygotowana w całości przez pracowników Fundacji Małych Stópek hisotria to propozycja idealna dla malucha. Pozytywnie zaopiniowana przez pedagogów i psychologów, pracujących z dziećmi, podkreśla rolę rodziny, dotyka tematów ważnych również dla rodziców i śmiało możemy ją przekazać w Wasze ręce.
Aby zamówić naszą bajeczkę po szczegóły zapraszamy TU
Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa