Już w najbliższą niedzielę Dzień Dziecka Utraconego

Już w najbliższą niedzielę Dzień Dziecka Utraconego

Już w najbliższą niedzielę 15 października – Dzień Dziecka Utraconego. Zachęcamy do włączenia się w obchody tego wyjątkowego dnia.
„Na terenie naszej diecezji corocznie dochodzi do ok. 1000 poronień. W samym Szczecinie, według informacji z NFZ, około 300. Rodziny w takiej sytuacji nie mają możliwości radosnego powitania dzieci po urodzeniu. Pomóżmy poprzez wspólną troskę i modlitwę przeżyć dramat utraty i czas żałoby.”
o obchodach tego dnia w Szczecinie więcej na: