Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Gazeta Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Fundacja Małych Stópek to nie tylko filar działalności charytatywnej na rzecz nienarodzonych, ale również formacja duchowa Obrońców Życia. Dlatego wychodząc naprzeciw obecnym zagrożeniom i potrzebie obrony życia nienarodzonych, proponujemy nową formę przekazu o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Będzie to specjalnie przygotowana darmowa gazeta Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (DADP), przygotowana na Dzień Świętości Życia, z której będzie można dowiedzieć się czym jest modlitwa Duchowej Adopcji, dlaczego jest tak ważna w dzisiejszym świecie i w jaki sposób można się jej podjąć. Oprócz tego w gazecie znajdzie się bardzo mocne świadectwo kobiety, która mimo przeciwności podjęła się i wytrwała w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, a także artykuł jednego z najbardziej znanych w Polsce egzorcystów pt. „Dlaczego Szatan boi się Maryi?”.

W związku z tym z serca zachęcamy Cię, abyś zapytał swojego proboszcza czy już złożył u nas zamówienie na nieodpłatną gazetę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na dzień Świętości Życia. Jeżeli jeszcze tego nie uczynił zachęć go do kontaktu z Fundacją Małych Stópek pod numerem 791 138 902 lub pisząc na e-mail: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Informujemy, że koszty przesyłki gazet pozostają po naszej stronie, a więc gazeta jest całkowicie bezpłatna.

Aby przesyłka doszła na czas prosimy o informację:

  • kiedy w parafii podejmowana jest duchowa adopcja (wskazanie terminu: 8 grudnia 2017, 25 grudnia 2017, 25 marca 2018) i ile osób szacunkowo może podjąć duchową adopcję, ponieważ do gazety dołączamy także wizytówki z codzienną modlitwą DADP, a dla kapłanów przesyłamy tekst liturgii DADP.
  • dokładny adres parafii
  • ilość potrzebnych gazet

Wiem, że dzięki naszym wspólnym działaniom jeszcze większa liczba najsłabszych istnień zostanie uratowania.
 

Z Chrystusowym pozdrowieniem

Ks. Tomasz Kancelarczyk

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa