Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Choinki dla podopiecznych Fundacji Małych Stópek – dołącz do akcji!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

📣📣📣
Kochani dzięki Mick o 'Amelika Huipû – Triathlon Team i ich szalonej akcji „Pływacki Maraton po Choinki” domy naszych małych podopiecznych może wypełnić zapach pięknych, zielonych choinek 🎄🎄🎄🎄
Wyobrażacie sobie te uśmiechnięte buziaki maluchów w wigilijny wieczór? Te duże radosne oczy, wpatrzone w świątecznie ustrojone drzewko?
👶👦👶👧👶👦👶👧👶

Bo my tak
Poniżej link do profilu naszych sportowych zapaleńców o ogromnych serduchach i link do wydarzenia dla tych, którzy chcieliby do nich dołączyć❗❗❗
 https://www.facebook.com/HawajskieRekiny/
 https://www.facebook.com/events/335520973581126/
„Mamy dla was propozycję nie do odrzucenia! Doskonale wiemy jak lubicie się nad nami znęcać jeżeli tylko macie do tego sposobność, a więc my wam damy taką sposobność! Tak samo dobrze wiemy jak bardzo dobre serca macie i jak bardzo pomagać lubicie dlatego damy wam połączyć przyjemne z pożytecznym!
O co Chodzi? A no więc tak:
Waszym zadaniem jest zrobić łańcuch na choinkę i za każde 10 kółek w łańcuchu my przepłyniemy jeden basen! Dodatkowo jak uzbieramy 1000 oczek, nasi Sponsorzy „Run Expert” oraz „AkademiaPływania” przekaże piękną świeżo ciętą choinkę!
I tak przystrojone choinki Nasz Partner Pan Choinka dostarczy do biednych rodzin aby i ich święta Bożego Narodzenia były pełne uśmiechu i Radości!
Najpiękniejszy łańcuch nagrodzimy nagrodą! Nagroda warta pracy 😉 Powiemy o niej jeszcze w tym tygodniu 😉
Aby wziąć udział w naszym wyzwaniu należy:
– Udostępnić post na swojej tablicy
– Polubić stronę Mick o 'Amelika Huipu – Triathlon Team
– Zrobić łańcuch/y i zrobić im zdjęcie i wstawić w komentarzu pod tym postem!
Macie czas do 1 Grudnia 2017 aby wyprodukować jak najwięcej łańcuchów! 🙂
Można zrobić dowolną ilość łańcuchów o dowolnej długości. Konkurs przeznaczony jest dla każdego 🙂 Dajcie nam popalić!
Chcemy abyście za sponsorowali nam jak najwięcej basenów 🙂 Film z wykonywania zadania na basenie zostanie opublikowany na stronie klubu pod koniec roku 🙂
Liczymy na was!”

Run ExpertAkademia Pływania
 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa