Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Kolejna ,,nocka" za nami!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Grudniowe Spotkanie Młodych Obrońców Życia to już historia. 8.12 w siedzibie FMS, zebraliśmy się po raz kolejny, aby wspólnie – w miłym towarzystwie – wykonać różne działania na rzecz obrony życia.
Pracy było mnóstwo – składanie i pakowanie naszych świątecznych kartek, praca przy segregacji gazetek poświęconych Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego oraz przygotowywanie węgielków, kred i sianka do woreczków, a także wizytówek z namiarami na Fundację Małych Stópek.
Dzięki Wam wolontariusze, wykonaliśmy kawał ,,dobrej roboty”! 🙂 Różnorodnej, bo przecież działalność pro- life jest wielowymiarowa więc dotyczy wielu dziedzin 😉 Cieszymy się, że w dziele Obrony Życia jesteście z Nami! 😀 Mamy nadzieje, że zobaczymy się znów wszyscy razem przy wspólnej pracy, towarzyskich rozmowach i.. jedzeniu ciepłych tostów 💖💖💖
Naszą pracę przez cały dzień nagrywała ekipa z TV TRWAM, więc z niecierpliwością czekamy na reportaż❗❗❗
 
Tymczasem…trochę zdjęć! 😉

Więcej można zobaczyć na: http://www.radiomaryja.pl/multimedia/galeria/szczecinska-nocka-fundacji-malych-stopek/
 
 
 
 
Zespół FMS
👣
 
„…bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.
 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa