Close this search box.
Close this search box.

Wpłacam darowiznę

Wszystkie działania Bractwa są nakierowane na obronę dzieci już od ich poczęcia. Dla nas każde nowe życie jest ważne i każde życie to człowiek, taki jak Ty i ja. Pomagamy kompleksowo, zwracamy uwagę na edukację, dzięki której można zapobiegać ludzkim tragediom.

[payment]

Jeżeli są Państwo poruszeni tym, co dotąd udało się nam osiągnąć lub chcą Państwo wesprzeć nas w planowanych działaniach, za każdy gest z serca dziękujemy! Zaangażowanie wyrażone „złotówką” to dla nas ogromna szansa i motywacja do dalszego działania.

Fundacja Małych Stópek (przelewy krajowe, nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120