Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Masakra! Pastorzy, pastorki i rabin wspólnie poświęcili TO miejsce. Zabrakło tylko satanisty!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Czterech pastorów i rabin „pobłogosławili” wspólnie miejsce, które same uznali za święte. „Święte” to ono może być jednak tylko dla szatana.

 
Ta międzyreligijna ceremonia odbyła się w ośrodku wykonującym późne aborcje w stanie Maryland. Ośrodek należy do aborcjonisty LeRoy Carharta, który od dawna wykonuje późne aborcje. Pastorzy pokropili miejsce wodą, co miało być znakiem jego uświęcenia.
 
– Sąd Najwyższy potwierdził prawo kobiety do aborcji. Ale zanim zrobił to Sąd Najwyższy to  Bóg już to zrobił, bowiem to on obdarzył kobiety wolą i moralnością – wyjaśniał Carlton Veazey, jeden z pastorów błogosławiących miejsce mordu. Prosił on również Boga, by sprawił, że personel aborcyjnej kliniki będzie silny i bezpieczny. – I niech wszystko, co czynią, czynią dla Twojej chwały – modlił się.
 
Właściciel kliniki zapewnia, że choć jego praca polega na abortowaniu dzieci w 30 tygodniu życia płodowego, to jest ona „religijna”. Pastorzy najwyraźniej uważają tak samo, choć jeśli można tu mówić o jakiejś religii, to jest to satanizm.

Źródło: LifeSiteNews.com

 

OGLĄDAJ TAKŻE:

 
WIDEO: DLACZEGO JOY VILLA JEST PRO LIFE?

WIDEO: JOY VILLA ZACHWYCIŁA WSZYSTKICH | GRAMMY 2018

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa