SPUC – Szkocka walka o każde życie

Działające na terenie Wielkiej Brytanii Towarzystwo Ochrony Dzieci Nienarodzonych (SPUC), od 50 lat walczy z tzw. ,,Kulturą śmierci”. Jak zgodnie mówią jego członkowie, celem jest zakazanie aborcji w całym Zjednoczonym Królestwie.
Towarzystwo organizuje także kampanie na rzecz promocji wizji pro-life. Zaangażowanie szkockich obywateli jest ogromne: pracują w szkołach, mediach oraz lobbują wśród  polityków.
 
,,Jeśli wierzysz w prawa człowieka, w zdrowy rozsądek, w logikę, powinieneś być pro-life”(Michael Robinson, rzecznik prasowy SPUC Scotland)
 
„Od momentu poczęcia jesteś człowiekiem z potencjałem, a nie potencjalnym człowiekiem” (Emmet Dooley, prelegent SPUC Scotland)
Sprawa obrony życia jest kwestią ogólnonarodową, dlatego jako Obrońcy Życia ze Szczecina, cieszymy się że w Szkocji są tak prężnie działający prolife’rzy.
Zapraszamy do obejrzenia materiału pt. ,,Słuszna walka”:

Cz. II

 
„…bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS
👣
Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości