Podopieczni Fundacji Małych Stópek dziękują!

Była ogromna pomoc, prawdziwe zaangażowanie, radość w oczach podopiecznych i teraz kiedy wszystkie otrzymane dary zostały już rozdysponowane, przyszedł czas podsumowania i szczerych, prosto z serca płynących podziękowań.

Kiedy przed świętami Bożego Narodzenia Fundacja Małych Stópek ruszyła z akcją „Paczuszka dla Maluszka”, wiedzieliśmy, że możemy liczyć na wiele dobrych serc, które rozumieją, że okres świąt dla wielu rodzin nie jest najszczęśliwszym w roku. Jednak dobroć jakiej świadkami byliśmy przez ostatnie ące, jest tak czysta i piękna, że może nam zabraknąć słów, aby dostatecznie wyrazić za nią naszą wdzięczność.

Od początku grudnia, do świąt i jeszcze w pierwszych dniach nowego roku łącznie w „Paczuszkę dla Maluszka” zaangażowało się 1673 wielkich serc. Do fundacyjnych drzwi kurier pukał prawie codziennie aby dostarczyć nam w sumie 415 paczek, a zebrane darowizny na łączną kwotę 131 754,51 zł pozwoliły zaopatrzyć kolejne paczuszki w niezbędne dla maluszków produkty takie jak: smoczki, kremy, pudry, szampony i specjalne środki piorące do dziecięcych ubranek.

Co nas niezmiernie ucieszyło, to to, że dorośli bardzo zachęcali najmłodszych do dzielenia się darami z naszymi podopiecznymi. Mieliśmy wiele telefonów ze szkół z prośbą o plakaty „Paczuszki dla Maluszka” , tak więc wiemy o wielu zbiórkach nie tylko w liceach, ale również w podstawówkach i przedszkolach – łącznie w 12 placówkach oświatowych. To piękne, że w ten sposób uczymy  dzieci wrażliwości na potrzeby innych ludzi.

Ukłony kierujemy również w stronę 27 parafii w całej Polsce, w których stanęły choinki ubrane w bombki, zachęcające do wzięcia udziału w „Paczuszce dla Maluszka”.

Z Waszą pomocą informacja o akcji dotarła do wielu zakątków.


 

Dziękujemy w imieniu tych najmniejszych,

Ks. Tomasz Kancelarczyk

i zespół Fundacji Małych Stópek

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości