Prelekcje na wielką s(k)alę

Prelekcje na wielką s(k)alę

Ostatnie dwa dni nasza prelegentka Ania spędziła na intensywnym edukowaniu młodzieży w jednej z bardzo przyjaźnie nastawionej na naszą działalność szkół.  Jak zwykle zabrała ze sobą, nasze fundacyjne gadżety: modele „Jasia”, przypinki stópek, jak również wystawy „Kocham Cię Życie” i „Jestem człowiekiem od poczęcia”. Młodzież była niezwykle zainteresowana naszymi codziennymi działaniami…

mde

Bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom za ciepłe przyjęcie 🙂

Zespół FMS