“Bieganie pomaga” już wkrótce w Poznaniu!

Jakiś czas temu pisaliśmy na naszej stronie o Agacie, która jest darczyńcą Fundacji i postanowiła zorganizować akcję “Bieganie Pomaga” (więcej informacji znajdziecie TU). Dzięki jej ostatniemu biegowi na 81,64 km na jednego z podopiecznych Fundacji Małych Stópek została przekazana kwota 81,64 zł. 

Otóż chcieliśmy Was poinformować, że nasz dzielny sportowiec o wielkim sercu jeszcze nie zakończył akcji i wygląda na to, że dopiero się rozkręca 🙂 Agata właśnie napisała do nas, że zamierza wziąć udział w poznańskim Półmaratonie PKO i pobiec dla życia! Bieg odbędzie się dokładnie 15 kwietnia, dlatego wszystkich z Poznania i okolic zachęcamy do kibicowania w tym dniu Agacie, a rozpoznać ją nie będzie trudno, gdyż pobiegnie w zaprojektowanej we współpracy z nami koszulce z logiem Bractwa Małych Stópek.

Równo miesiąc do mojego pierwszego półmaratonu. 

11. PKO Poznań Półmaraton odbywa się 15 kwietnia – dokładnie wtedy kiedy w Szczecinie jest Marsz dla Życia organizowany przez Fundację Małych Stópek. W związku z tym, że moje wybiegane pieniążki przekazuje na Bractwo Małych Stópek mój pierwszy półmaraton przebiegnę „dla Życia”:

źródło: https://bieganiepomaga.com/2018/03/15/coraz-blizej/

Trzymajcie kciuki za nią, a wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic 15 kwietnia zapraszamy na największy w Polsce Marsz dla Życia, który jak co roku ruszy z Jasnych Błoni o godz. 15:00.

Zespół FMS

👣