Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Gigantyczne przygotowania – „marszowa” nocka przed nami!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Już w ten piątek (23.03) o godz. 19:00 odbędzie się kolejna ,,nocka”.  Jak zwykle – w siedzibie Fundacji Małych Stópek przy ul. Świętego Ducha 9 (wejście przez bramę na parkingu parafii oo. Pallotynów). Podczas spotkania będziemy wykonywać  prace marszowe, czyli m.in malowanie flag i wielkiego transparentu z napisem „piękni od poczęcia”. Nie zabraknie również innych robótek ręcznych 😉

Dla tych, którzy jeszcze u Nas nie byli: ,,Nocka” to wieczorne/ nocne spotkanie dla działaczy pro-life ze Szczecina i okolic. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo praca będzie zróżnicowana 💪 i mamy nadzieję, że jak zwykle przebiegnie w sympatycznej atmosferze 😀  Czeka nas sporo rzeczy do zrobienia, dlatego zachęcajcie znajomych i przybądźcie do Nas licznie! 😉  Zapewniamy pyszne, ciepłe tosty, coś słodkiego oraz kawę i herbatę.
A po pracy…
📣 Wspólnie obejrzymy film (związany z Wielkim Postem…. 😉 )
Dla tych, którzy chcą zostać na całą noc…
📣Zabierzcie ze sobą śpiwór!  🙂
Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/163682004352208/

 
Serdecznie zapraszamy!
Zespół FMS  🙂
👣
 
„…bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa