Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Mały Alfie Evans nie może wyjechać do Rzymu. Cejrowski: Sędzia to zbrodniarz. Skazuje niewinne dziecko na śmierć!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Skandaliczna decyzja brytyjskiego sądu. Alfie Evans nie może wyjechać na leczenie do specjalistycznej kliniki w Rzymie. Jak podkreśla na swoim facebooku monitorujący sprawę i informujący na bieżąco o jej przebiegu podróżnik Wojciech Cejrowski – sędzia Hayden skazuje tym samym niewinne dziecko na śmierć w męczarniach.
„Sędzia wydaje wyrok: nie wolno zawieźć #AlfieEvans do Włoch na leczenie. Nazywa ten wyrok „ostatnim rozdziałem w sprawie tego niezwykłego chłopca”.
– pisze Cejrowski na Facebooku.
Informacje o decyzji sądu podał też portal Liverpool Echo. Mimo, że brytyjski sąd nakazał odłączyć dwulatka od aparatury wczoraj o godzinie 21:17, malec wciąż żyje. Tymczasem lekarze zapewniali, że nie przetrwa bez aparatury więcej niż kilka minut. Jego rodzice prosili wcześniej o modlitwę i podkreślali, że odmowna decyzja sądu oznaczać będzie skazanie ich syna na śmierć.
fronda

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa