Konferencja naukowa „Humanae vitae – w trosce o życie ludzkie”

Konferencja naukowa „Humanae vitae – w trosce o życie ludzkie”

Warszawa, 26 maja 2018 r.

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Warszawa, ul. Wójcickiego 1/3

Auditorium Maximum (budynek nr 21), Aula Roberta Schumana

Program:
8.oo – Msza św. pod przewodnictwem JE Kardynała Kazimierza Nycza
9.oo – Konferencja prasowa
9.oo – Rejestracja
9.3o – Otwarcie konferencji:
Ks. prof. dr hab. Mieczysław Ozorowski – Dziekan Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW
Elżbieta Gołąb – Prezes INER
10.oo – Humanae vitae cinquant’anni dopo: un „caso serio” nella Chiesa
post-conciliare (Encyklika Humanae vitae 50 lat po: „ważny kazus”