„Dlaczego nie dokonali aborcji…” ?

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

„Dlaczego nie dokonali aborcji…” ?

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

To kuriozalne pytanie w odniesieniu do nienarodzonych dzieci, a makabryczne co usłyszałem w rozmowie ze znanymi mi osobami o lewicowych poglądach. Najpierw opowiedziałem im o rodzinie, oczekującej narodzin czworaczków.

https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/videos/976950552467571/

Dużo mówiłem o ich beznadziejnej sytuacji materialnej, która niewiele się poprawi mimo przewidywanej pomocy państwowej po urodzeniu czwórki dzieci. Następnie z dumą przeszedłem do pochwalenia się organizowaną przez Małe Stópki akcją pomocową, oczekując słów pochwały albo przynajmniej pozytywnego komentarza. Niestety usłyszałem to zapytanie skwitowane stwierdzeniem: „…nie byłoby problemu”.

Tak drodzy obrońcy życia, jeżeli jesteście nimi to jesteście drodzy, to jest myślenie strony aborcyjnej. Aborcja nie jest dla nich wyborem, co już jest złe, ale aborcja jest dla nich wartością. Ciągle brzmią mi w uszach słowa kilka lat temu padające w radiowej Trójce, o tym że jest ,,dzień bezpiecznej aborcji”.

Jak myślicie, co by się stało z tymi czworaczkami obecnie w 25. tygodniu od poczęcia (film USG 12 tyg. wcześniej) gdyby zwrócono się nawet nie o pomoc tylko o poradę do takiego środowiska? Dzieci już by nie było.

To straszne, ale w imię wyboru, w imię braków finansowych, małego 32-metrowego mieszkania, dzieci zostałyby za…

To my, obrońcy życia wyprzedzamy takie sytuacje dobrym słowem, radą i pomocą. Jak na razie odzew w zbiórce dla tych dzieci jest mały, ale wierzę, że tak jak zawsze nie pozostawimy dzieci bez naszego wsparcia. Proszę o to dla tych czworaczków, dwie dziewczynki i dwóch chłopców, ale i dla tych wszystkich, które ciągle są powierzane naszej pomocy. Szlachetnych darczyńców proszę o wpłatę pieniędzy na konto fundacji, a jeżeli to możliwe to i sms do mnie na mój telefon 608 752 142 z info ile poszło (niekonieczne ale mile widziane). Serdecznie dziękuję za wsparcie i wsparcie modlitewne obiecuję.

Ps. – jedno z dzieci wymaga szczególnej modlitewnej opieki.
– jak na razie uzbieraliśmy na około 4 tysiące pieluch, potrzeba drugie tyle plus artykuły kosmetyczne.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

namiary na konto fundacji
DLA PRZESYŁAJĄCYCH Z POLSKIEGO KONTA:

Fundacja Małych Stópek
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

DLA PRZESYŁAJĄCYCH Z ZAGRANICZNEGO KONTA:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13203000451110000002310120
tytuł przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

Inne formy płatności … PayPal kliknij żółtą ikonkę wpłacam
http://dlazycia.info/darowizna

WAŻNE !!!! Gdyby nas było więcej taka zbiórka byłaby kwestią jednego dnia. DLATEGO DOŁĄCZ DO OBROŃCÓW ŻYCIA NA FB
https://fb.com/BractwoMalychStopek

ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa