Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Obrońcy Życia 10 czerwca spotkajmy się w Warszawie!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Paweł Kwaśniak – Prezes Centrum Życia i Rodziny, które stoi za organizacją niemal wszystkich Marszów dla Życia i Rodziny w Polsce oraz ks. Tomasz Kancelarczyk – Prezes Fundacji Małych Stópek, która odpowiada za organizację dotychczas najliczniejszego Marszu w Polsce – Marszu dla Życia w Szczecinie, zapraszają do udziału w Marszach.


Misja z jaką przemierzamy ulice łączy, nie dzieli!
 

Info dla Szczecina

Wyjazd autokarem ze Szczecina w piątek 8 czerwca o godz. 16:00 spod szczecińskiej Katedry.
Nocleg u sióstr – bardzo miękka …podłoga.
W sobotę dla chętnych zwiedzane Muzeum Powstania Warszawskiego, będziemy także na cmentarzu Powązki Wojskowe oraz w Łazienkach.
Powrót w niedzielę po Marszu dla Życia – 21:00 w Szczecinie.
Więcej info u ks. Tomasza pod numerem tel. 608752142

 

Wolnych tylko kilka miejsc!!!

Tomasz Kancelarczyk

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa