Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Montaż mebli Kuchennych w Poczerninie!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jak obiecaliśmy oto i jest wideo 📺 relacja z montażu mebli w Domu Samotnej Matki. Meble najwyższej jakości 🔨 dla naszych bohaterek tam mieszkających, montaż na najwyższym poziomie wykonany przez profesjonalistów 👨‍🔧👨‍🔧👨‍🔧

 
 

  WIDEO RELACJA Z MONTAŻU MEBLI


Meble, a przede wszystkim mechanizmy tam zamontowane, to takie mercedesy. Zawiasy firmy Blum mają dożywotnia gwarancję.
Dziękuję wszystkim którzy dołożyli do tego dzieła swoje pieniądze.
ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. a że pozostały nam jeszcze okapy nad kuchnią węglową i niestety oddzielnie nad kuchnią gazową już teraz polecam fundacyjne konto.
W tytule DAROWIZNA DOM http://dlazycia.info/darowizna\
 

W imieniu Matek, Dzieci oraz personelu Domu Samotnej Matki dziękujemy za Wasze wsparcie 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa