Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Obserwujesz? A może chciałbyś pomóc?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zacznij działać razem z nami!

 Obserwujesz nasze działania i śledzisz dobro, które dzieje się dzięki ludziom wielkiego serca z całej Polski 💝

🤔Zaczynasz zastanawiać się co sam możesz zrobić dla tych jeszcze nienarodzonych i tych, którym jeszcze nie tak dawno trudniej było przyjść na świat?

Nie potrzeba wiele 

10 zł przekazane jednorazowo na konto Fundacji pomaga ofiarować 20 pieluch dla jednego jej podopiecznego
💞🤱🤰👶

 

 

Wolisz sam przygotować paczkę?
Będziemy wdzięczni za każdą pełną pieluch (preferowane rozmiary 4,5,6) jak i chemii kosmetycznej (pudrów, kremów, szamponów).

Masz pytania

📲Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku między 8, a 16 pod numerem telefonu 791 138 902 

                                 

📢a więc…

 
Chciałbyś pomóc?
http://dlazycia.info/w-jaki-sposob-moge-pomoc/
Chciałbyś dołączyć?
http://dlazycia.info/dolacz-do-nas/
Wiesz dlaczego to wszystko robimy?
http://dlazycia.info/czym-jest-fms/
https://www.youtube.com/watch?v=ukd66oiefjM

„…bo każdy dzień jest dobry by bronić życia…”

Zespół FMS
👣

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa