Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

DLACZEGO DOPIERO TERAZ ?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dostarczono profesjonalną zmywarkę do Domu Samotnej Matki. Pamiętacie jak robiliśmy zbiórkę na meble nierdzewne i gastronomiczną zmywarkę (z funkcją wyparzania)? Było to tak dawno, że sam nie mogę przypomnieć sobie kiedy to było.

Dlaczego to tak długo trwało? Najpierw koszt miał wynosić coś około 5 tysięcy i tyle też uzbieraliśmy, ale wtedy okazało się, że ze względu na małe pomieszczenie zmywalni musi być zakupiona inna, taka do której wkłada się naczynia od góry (kapturowa). Problem był taki, że należało dołożyć 4 tysiące złotych. Nie śmiałem Was prosić o brakującą sumę. Wyszłoby na to, że zbieram dwa razy na ten sam sprzęt. Pomału, pomału i pieniądze się znalazły i tadaaam oto zmywarka.

Dziękując za darowizny i za cierpliwość już teraz proszę o kolejne pieniądze na zakup stołu, oczywiście nierdzewnego do zmywalni i dwóch okapów też nierdzewnych zrobionych na wymiar, które w kuchni będą nad piecem węglowym i kuchnią gazową. Pierwsza wycena mówi o 10 tysiącach złotych. W tytule przelewu wpisujcie DAROWIZNA DOM, a na mój telefon 608752142 sms z info ile poszło (to nie jest konieczne ale bardzo wskazane).

Za kilka godzin jadę na urlop, ale zapewniam Was, że Wasze smsy będą dla mnie pięknym dodatkiem do karkonoskich krajobrazów, bo nic nie znaczy piękno przyrody bez uznania piękna ludzkiego życia (Laudato si), a tym jest nasza troska o ten dom.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!
ks. Tomasz Kancelarczyk
Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin
Namiary na konto fundacji
DLA PRZESYŁAJĄCYCH Z POLSKIEGO KONTA:
Fundacja Małych Stópek
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM
DLA PRZESYŁAJĄCYCH Z ZAGRANICZNEGO KONTA:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13203000451110000002310120
tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM
Inne formy płatności … PayPal kliknij żółtą ikonkę wpłacam
http://dlazycia.info/darowizna
WAŻNE !!!! DOŁĄCZ DO OBROŃCÓW ŻYCIA NA FB
https://fb.com/BractwoMalychStopek

https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/videos/1021780341317925/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa