Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Modlitewne Okno Życia w nowej odsłonie!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Od wielu lat na naszej stronie funkcjonuje Modlitewne Okno Życia. Dziś przy okazji jego nowej odsłony, przypominamy że codziennie i o każdej porze jest ono do Waszej dyspozycji. Możecie w nim zostawić wszystkie intencje, dotyczące Obrony Życia, które leżą Wam na sercu. Pamiętajcie, że każda prośba z MOŻ trafi prosto do kilkudziesięciu zgromadzeń zakonnych oraz Instytutów Życia Świeckiego, które otoczą modlitwą ważne dla Was sprawy.

Od dziś możecie wysyłać swoje intencje przez Modlitewne Okno Życia w nowej odsłonie, nie tylko zaglądając jak do tej pory na www.dlazycia.info. W myśl rozwoju tego ogromnego i niezwykle ważnego dzieła, stworzyliśmy oddzielną stronę www.modlitewneoknozycia.pl. Wchodząc na nią możecie nie tylko zostawić swoje intencje wagi życia, ale poczytać również o początkach tego dzieła i całej idei.

Stwórzmy razem wielką społeczność ludzi wiary, którzy w walce o ludzkie życie nie zapominają o ogromnej sile modlitwy.

➡http://modlitewneoknozycia.pl/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa