Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

1%, który w 100% wspiera najmniejszych!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Jeśli chciałbyś przekazać 1% swojego podatku i wesprzeć działania na rzecz nienarodzonych to wystarczy, że przekażesz swój 1% na Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Jak to działa?

1%, który w 100% wspiera najmniejszych!

Przekazując swój 1% podatku na KRS Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, stajesz się ofiarodawcą darów dla dzieci, których życie przed narodzeniem stało pod ogromnym znakiem zapytania.

Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym wpiszesz nr KRS 0000048068, który należy do Stowarzyszenia Rodzin Katolickich (SRK), dopisując w rubryce Cel szczegółowy: Małe Stópki. Dzięki temu będzie wiadomo, że 100% Twojego 1% trafi do SRK zaprzyjaźnionego z Fundacją Małych Stópek. Wspomniane stowarzyszenie w tym roku przekaże zebrany 1% na zakup specjalistycznego sprzętu dla dzieci uratowanych od aborcji.
W ubiegłym roku dzięki Waszemu wsparciu potrzebujące dzieci zostały obdarowane jednorazowymi pieluchami, dlatego dziś podążmy wspólnie za kolejnymi potrzebami nienarodzonych maluchów.
Zachęcamy do skorzystania z Darmowego programu do PIT-ów w którym automatycznie przekażecie swój procent na Małe Stópki:

💗 ROZLICZ SIĘ PRZEZ INTERNET W 15 min 👉 http://bit.ly/PIT-2019-Online

Wolisz rozliczyć się tradycyjnie?
Pobierz pliki:
PIT-28
PIT-36
PIT-36L
PIT-37
PIT-38
PIT-39
PIT-OP
 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa