Materiały multimedialne dla katechetów

Materiały multimedialne dla katechetów

Przekazujemy nieodpłatne materiały dla katechetów i nauczycieli Wychowania do Życia w Rodzinie.  To pomoc dydaktyczna, którą oferujemy w celu przeprowadzenia lekcji na temat wartości życia 🙂

Jesteś katechetą lub nauczycielem WDŻ? 😉 Jeśli tak – ta informacja jest dla Ciebie!Niedawno wyprodukowaliśmy pendriv'y…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Keskiviikkona 30. tammikuuta 2019

Zainteresowanych prosimy o kontakt na: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl
👣