Trump krytykuje ustawę z Nowego Jorku!

Ataki terrorystyczne Demokratyczny ekstremizm aborcji: nienarodzone dzieci są “stworzone w świętym obrazie Boga”

 
WASZYNGTON, DC, 5 lutego 2019 r. ( LifeSiteNews ) – Prezydent Donald Trump użył we wtorek wieczorem swojego stanowiska w sprawie Unii, aby potwierdzić prawo do życia i stanowcze potępienie ostatnich ekstremalnych działań i oświadczeń proaborcyjnych Demokratów w Nowym York i Virginia.
“Nie może być większego kontrastu do pięknego wizerunku matki trzymającej niemowlę, niż chłodnego pokazu, jaki nasz naród widział w ostatnich dniach. Ustawodawcy w Nowym Jorku z radością wiwatowali z powodu przepisów, które pozwolą dziecku wyrwać się z łona matki tuż przed urodzeniem – powiedział Trump (pełne komentarze poniżej).
“Są to żywe, czułe, piękne dzieci, które nigdy nie będą miały okazji podzielić się swoją miłością i marzeniami ze światem. A potem mieliśmy przypadek gubernatora Wirginii, w którym stwierdził, że po porodzie będzie miał dziecko “- dodał.
 

 
Trump miał na myśli wideo, które  stało się popularne w zeszłym tygodniu  przez Demokratę Del. Kathy Tran przyznała się do ustawy o liberalizacji przepisów dotyczących aborcji w Virginii, która dopuszczałaby aborcje dokładnie tak, jak kobieta rodzi, a następnie Demokratyczna Gubernator Ralph Northam,  sugerując, że “niemowlę urodzone-żyjące” zostanie wskrzeszone, jeśli tego chce matka i rodzina. ”  Później twierdził,  że odnosi się tylko do przypadków takich jak” nieżywotna ciąża “lub” ciężkie nieprawidłowości płodu “.
Rachunek Trana został już złożony, ale kontrowersje potęgowały dyskusję na temat skrajności, z jaką demokraci i ich sojusznicy doszli do aborcji, która była już realizowana w odpowiedzi na niedawno uchwalone prawo nowojorskie   deklarujące “podstawowe prawo” do aborcji i wymazane uznanie przez państwo przedwcześnie urodzonych dzieci jako potencjalnych ofiar zabójstwa.
Trump wezwał Kongres do wydania ustawodawstwa w celu ochrony nienarodzonych dzieci.
“Aby bronić godności każdej osoby, proszę Kongres, aby uchwalił prawo zabraniające aborcji dzieci, które mogą odczuwać ból w łonie matki”, powiedział prezydent. “Pracujmy razem, aby budować kulturę, która pielęgnuje niewinne życie. Potwierdźmy fundamentalną prawdę: wszystkie dzieci – urodzone i nienarodzone – są stworzone na świętym obrazie Boga. ”
Marjorie Dannenfelser, przewodnicząca Susan B. Anthony List, powiedziała, że ​​komentarze Trumpa na temat aborcji po raz kolejny udowodniły, że “jest on najbardziej odważnym prezydentem naszego narodu i dotrzymuje obietnicy wyborcom, którzy napędzają jego zwycięstwo”.
“Kontrast między wizją prezydenta Trumpa a przyszłością Partii Demokratycznej, obecnie zdominowanej przez ekstremistów aborcyjnych, jest surowy” – powiedziała – “Senat Demokraci miał wczoraj szansę udowodnienia, że ​​nie są stroną dzieciobójstwa, a zamiast tego podwoiła radykalną agendę aborcji na żądanie przez urodzenie, a nawet poza nią. Takie stanowisko jest po prostu nie do pogodzenia z wartościami narodu amerykańskiego “.
“Prosimy Kongres, aby wziął pod uwagę prośbę prezydenta Trumpa i niezwłocznie wysłał na biurko swoją ustawę o ochronie przed maltretowaniem bólu” – kontynuowała. “Ta popularna, pełna współczucia legislacja chroniłaby nienarodzone dzieci po pięciu miesiącach – więcej niż w połowie ciąży, a przynajmniej punkt, w którym te dzieci mogą odczuwać ból związany z aborcją”.
Zostało to  zgłoszone  przed przemówieniem, które prezydent wykorzystałby jako okazję do przedyskutowania aborcji, ogniska NARAL  prewencyjnie potępionego jako “wyścig do dna ich najbardziej zdeprawowanych i niszczących ideologii”. Trump  podobno wyraził  szczególną obrzydzę dla komentarzy dzieciobójstwa Northam wieczorem podczas briefingu w Białym Domu z przywódcami pro-life i pro-family.
Gdy Trump wygłaszał swoje uwagi, prezeska Planned Parenthood Leana Wen słuchała na widowni, biorąc udział jako gość domu Demokratów House Nancy Pelosi. Wybrana, aby odnieść sukces Cecile Richards częściowo na podstawie teorii, że jej zaplecze medyczne może pomóc w wzmocnieniu narracji Planned Parenthood, że jest ona “dostawcą opieki zdrowotnej”, Wen zamiast tego podważyła to przesłanie w zeszłym miesiącu , przyznając, że główną misją grupy jest zapewnienie, ochrona i rozszerzenie dostępu do aborcji. i opieki zdrowotnej w zakresie reprodukcyjnego. ”
***
Wszystkie komentarze Trumpa
Nie może być większego kontrastu do pięknego wizerunku matki trzymającej niemowlę, niż chłodnego pokazu, jaki nasz naród widział w ostatnich dniach.
Prawodawcy w Nowym Jorku z radością wiwatowali z powodu przepisów, które pozwoliłyby na wyrwanie dziecka z łona matki tuż przed porodem. Są to żywe, czułe, piękne dzieci, które nigdy nie będą miały okazji podzielić się swoją miłością i marzeniami ze światem.
A potem mieliśmy przypadek gubernatora Wirginii, gdzie oświadczył, że po urodzeniu narobi dziecka. Aby bronić godności każdej osoby, proszę Kongres o wydanie ustawy zakazującej aborcji dzieci, które mogą odczuwać ból w łonie matki.
Pracujmy razem, aby budować kulturę, która pielęgnuje niewinne życie.
Potwierdźmy fundamentalną prawdę – wszystkie dzieci – narodzone i nienarodzone – są stworzone na świętym obrazie Boga.
 
Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/trump-condemns-northam-affirms-sanctity-of-life-in-2019-state-of-the-union

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości