Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Urodziły się Siedmioraczki!!!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Kobieta urodziła siedmioraczki!

Jest to pierwszy taki przypadek w Iraku. Cała siódemka została urodzona w sposób naturalny jak podaje DailyNewsappraisa

 

25-letnia kobieta trafia na nagłówki gazet po tym, jak dała urodziła aż siódemkę niemowląt, co mówią lekarze, jest to pierwszy taki poród w historii Iraku. Mimo propozycji aborcji selektywnej kobieta postanowiła urodzić wszystkie siedem!

Bezimienna kobieta urodziła sześć dziewcząt i jednego chłopca w szpitalu al-Batoul w prowincji Diyala na początku tego tygodnia.

W oświadczeniu dla prasy, rzecznik prasowy lokalnego wydziału zdrowia, Firas Al Izzawi, powiedział, że kobieta urodziła naturalnie czuje się dobrze i jest w zdrowa.

Wyjaśnił również, że siedem noworodków otrzymało kontrolę lekarską i są bardzo zdrowe.

Izzawi powiedział także, że narodziny były pierwszym tego typu w Iraku.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa