Wdrażanie aktualizacji Adoptuj Życie

Wdrażanie aktualizacji Adoptuj Życie

Zaczęliśmy wdrażać aktualizację aplikacji Adoptuj Życie na Androida. Być może ktoś z was otrzymał już najnowszą wersję (na tę chwilę 25% użytkowników ma możliwość zaktualizowania) jeżeli tak to daj znać jak ci się podoba W wypadku gdy nie napotkamy na poważny błąd (nie testowaliśmy aplikacji na wszystkich urządzeniach, których jest maaassssaaa…) to wdrożenie aplikacji dla wszystkich użytkowników będzie zrealizowane jutro w godzinach wieczornych! 🤸‍♂️🎉
Zobaczcie krótki filmik jednego z użytkowników aplikacji pokazujący nowe funkcje: