Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Długo wyczekiwana aktualizacja Adoptuj Życie!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Już jest! Długo wyczekiwana aktualizacja aplikacji Adoptuj Życie na system Android!
Znajdziecie w niej:
Animacje dzieci. Animacje są interaktywne. Wystarczy dotknąć dziecko a zobaczysz natychmiastową reakcję!
Pasek pokazujący stan Duchowej Adopcji jest również interaktywny! Zobacz sam jak przewijanie do poprzednich dni jest teraz dużo łatwiejsze.
Ponad to został wprowadzony język ukraiński. Ale to nie koniec – w kolejnych aktualizacjach będzie dostępnych kilka innych języków do wyboru.
Niektórzy z Was oczekiwali na drugą płeć w aplikacji. Tę opcję również wprowadziliśmy. Przy rozpoczęciu korzystania z aplikacji losowo jest wybierana płeć dziecka.
Po za tymi wszystkimi usprawnieniami aplikacja jest zoptymalizowana. Waży teraz zaledwie ponad 30 mb – to o połowę mniej od poprzedniej wersji!
Zostały poprawione również inne błędy, które utrudniały korzystanie z aplikacji.
Napisz jak podoba się aktualizacja i co byś jeszcze w niej zmienił 🙂
 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa