Marsz dla Życia w Trzebiatowie

Marsz dla Życia w Trzebiatowie

W ubiegłą niedzielę gościliśmy w Trzebiatowie, by pomóc tamtejszym organizatorom w koordynacji Marszu Dla Życia. 💪

To już 3 marsz w tym mieście, który tradycyjnie odbył się w Niedzielę Palmową. Uczestnicy wydarzenia przeszli ulicami Trzebiatowa zaczynając od ulicy Zagórskiej, a kończąc Mszą Św. w Sanktuarium Macierzyństwa NMP.

W ten sposób organizatorzy oraz uczestnicy marszu, wyrazili swoje przywiązanie do wartości życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania.

Dobrze, że jesteście i działacie w swoich lokalnych środowiskach 👏👏👏

„(…) bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

👣