Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Marsz dla Życia 2019 przeszedł ulicami miasta!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

XVII Marsz dla Życia już za nami! 😍😍😍 Serdecznie dziękujemy za obecność i pomoc w organizacji szczecińskiego wydarzenia pro-life! Jesteście wielcy💪💪

To nasze wspólne święto! Bardzo się cieszymy, że razem mogliśmy uczestniczyć w tak wielkim przedsięwzięciu i dzielić się radością życia ❤.

W tym roku przemaszerowaliśmy pod hasłem „Miłość większa niż…”. Niedopowiedzenie w tegorocznym haśle, służyło wzbudzeniu głębszych refleksji dot. naszego życia.

Każdy mógł dokończyć hasło wedle własnej sytuacji życiowej i problemów z którymi się zmaga. Wasza obecność pokazała, że miłość naprawdę jest większa niż to wszystko!

Postawa ofiarności i pomocy wobec potrzebujących oraz wdzięczność za dar własnego życia, świadczy o świadomym uczestnictwie w tym pięknym dziele obrony życia 🙂 .
https://www.youtube.com/watch?v=6K-O9sfsjmo
https://www.youtube.com/watch?v=Kbk7TToGf9Q
https://www.youtube.com/watch?v=BG5n6NyW7YA
https://www.youtube.com/watch?v=GHLqYZJ4z-c
„… bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

👣

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa