VI edycja "Dnia Niebieskiego Latawca"

VI edycja "Dnia Niebieskiego Latawca"

Po raz kolejny jako Fundacja Małych Stópek pomogliśmy w organizacji „Dnia Niebieskiego Latawca” dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Nasza pomoc to praca rąk naszych, co widać na załączonych fotkach oraz udostępnienie sprzętu nagłaśniającego i dostarczenie butli z helem.

Zdaniem organizatorów w festynie wzięło udział około 200 osób – dorosłych i dzieci – z 11 szczecińskich ośrodków. Wydarzenie nawiązywało do obchodzonych w kwietniu „Światowych Dni Autyzmu” i było wyrazem solidarności z chorymi oraz ich rodzinami.