Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Fundacyjni podopieczni otrzymali mieszkanie!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Nasza 10cioosobowa rodzinka otrzymała mieszkanie. Miejmy nadzieję, że na długo.

Pomagaliśmy im gdy mieszkali w wilgotnej ruderze, bez ciepłej wody i z wychodkiem na korytarzu, to i pomożemy teraz urządzić się w tym wspaniałym lokum. Dzieci, w tym także te chore, będą miały do dyspozycji dwa pokoje. Zamierzamy im zafundować szafę (montaż) i meble kuchenne. Ich wymagania nie są duże, a nawet można powiedzieć skromne dlatego koszt tego to tylko 3 500 zł. Duży stół z 12 krzesłami mamy w magazynie.

Kto może i chce proszę o wsparcie tej sprawy swoim groszem. Zapewniam, że jest to rodzina warta naszej pomocy. Tak się cieszę, że wreszcie wyjdą z tego syfu. Przepraszam za to słowo, ale nic innego nie odda stanu ich poprzedniego zamieszkania. Teraz dzieci są przeszczęśliwe.

Po wysłaniu pieniędzy na konto fundacji proszę o sms do mnie na 608752142, wskazane ale niekonieczne. W tytule dla odróżnienia od innych wpłat wpisujcie DAROWIZNA RODZINA.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek
przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu DAROWIZNA RODZINA

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu DAROWIZNA RODZINA

inne formy wpłat po kliknięciu żółtych ikonek https://dlazycia.info/w-jaki-sposob-moge-pomoc/

dołącz do obrońców życia na https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa