Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Pomoc dla pogorzelców

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Całkowicie spalony dom i wszystko co w nim było. Małżeństwo z czwórką dzieci zostało na lodzie, chociaż to określenie nie pasuje do pożaru i letniej gorączki.

Obecnie zamieszkali w udostępnionym im kontenerze. W kontenerze w tym upale! Zostałem poproszony o pomoc w zbiórce odzieży i innych potrzebnych rzeczy. Wiem, ze potrzebują wszystkiego ale będzie dobrze jeżeli pomożemy im chociaż w tym.

Zasypani rzeczami dla dzieci potrzebują …
ubrania męskie rozmiar M
buty męskie – 42-43
ubrania damskie L/xl rozmiar 40-42
buty 39-40
garnki, kubki, talerze,sztućce
Chemia do prania i do kuchni
Pościel, kołdry, poduszki
plastikowe pojemniki na rzeczy (zamiast szafek) – mieszkają
Napoje,konserwy, suchy prowiant.
Miejsce zbiórki tych rzeczy to siedziba Fundacji Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9 70-205 Szczecin

Tak od siebie rzucam pomysł zbiórki pieniężnej. Domu im nie zbudujemy, ale kilka desek to już możemy zakupić. Jeżeli ktoś prześle na konto fundacji jakieś fundusze proszę o sms do mnie na 608752142 z info ile poszło… sms wskazany, ale niekonieczny.
W tytule przelewu proszę wpisywać DAROWIZNA POŻAR

ks. Tomasz Kancelarczyk

 

Fundacja Małych Stópek
przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu DAROWIZNA POŻAR

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu DAROWIZNA POŻAR

inne formy wpłat po kliknięciu żółtych ikonek https://dlazycia.info/w-jaki-sposob-moge-pomoc/

dołącz do obrońców życia na https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa