Warsztaty pro-life dla katechetów

Warsztaty pro-life dla katechetów

29 czerwca spotkaliśmy się w Ożarowie Mazowieckim, by wspólnie z katechetami omówić strategię działań pro-life. Dziękujemy za Wasz udział i otwartość na wspólne inicjatywy 🙂

Celem warsztatów było wypracowanie sposobów przekazywania informacji o wartości życia od poczęcia oraz aktywizowanie młodzieży w tym zakresie.

Spotkanie to wyraz naszej wspólnej troski o życie, aby idąc za nauczaniem św. Jana Pawła II „budować wielką strategie obrony życia człowieka”.

Dziękujemy za Waszą obecność, owocne rozmowy, wymianę doświadczeń oraz integrację środowiska katechetycznego 😉

„… bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

👣